Firmamızın temelleri Karaköy'de Civata ve Bağlantı Elemanları ağırlıklı atılmış olup, 1989 yılında Tuzla Tersaneler Bölgesine şube açılmasıyla ürün yelpazesini yine alanında uzman olduğu A2 (304 kalite) ve A4 (316 kalite) Sertifikalı Paslanmaz Civata ve Paslanmaz Bağlantı Elemanları ile genişletmiştir.

Açıldığı günden itibaren tersane ve tekne üreticilerinin ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama kolaylığını sağlamak amacıyla yıllar içinde ürün çeşidini artırmıştır.

Şu anda merkez olarak kullandığımız Tuzla Tersaneler bölgesindeki şubemizde paslanmaz civata ve paslanmaz bağlantı elemanlarına ek olarak;
Hırdavat, Elektrikli El Aletleri, Yat Malzemeleri, Aşındırıcı Taşlar ve Zımparalar, Boya vb. binlerce çeşit malzemeyi stoklu olarak genişletilmiştir.

Firmamız kullanıcıya en uygun hizmet ve fiyat garantisi odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden pazarladığımız ürünleri, Avrupa ve Uzak doğudan direkt olarak üretici fabrikalardan ithal etmekteyiz. İthal ettiğimiz başlıca ürünler:


- Civata,somun,pul,rondela,vida,saplama vb. (A2 ve A4 Kalite Paslanmaz Bağlantı Elemanları)
- NORMA DIN 3017 A2 Paslanmaz hortum kelepçesi ve GBS Takviyeli hortum kelepçesi
- NORMA FGR GRIP Paslanmaz Boru Kaplinleri
- Paslanmaz Marin Aksesuarları, Sintine ve Hidrafor Pompaları, Marin Malzemeler

Ayrıca; International, Sika Marin Grubu, Moravia, Jabsco, İzeltaş, Bosch, Makita, Karbosan, Loctite, Atlas,
MTE, 3M Marin ve İş Güvenliği ürünlerinin bayiliğini yapmaktayız.

Paslanmaz civata konusunda sektörümüzün iddialı firmaları arasında olduğumuzdan bizden muhakkak fiyat almanızı tavsiye ederiz.